جمعه 28 تیر 1398

 به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل :نمایشگاه  خیریه که به همت مرکز خلاقیت و نوآوری شهر خلاق رشت با حضور مهتاب کرامتی، بازیگر برجسته سینما و سفیر یونسف، شهردار رشت و جمعی از مسوولین استان آثاری از کارگاه آموزشی نادره حکیم ‌الهی ، سنگ‌تراش و سفالکار به فروش گذاشته می‌شود.

حکیم ‌الهی ، هنرمند سنگ‌تراش مادر ترانه علیدوستی، بازیگر موفق سینمای ایران است که از دو سال پیس در گیلان زندگی می‌کند.او در ماه گذشته یک کارگاه آموزشی سفال در رشت برگزار کرد و آثار خلق شده در آن کارگاه را همراه با آثار خود را جهت کمک به پرورشگاه مژدهی از ساعت ۱۸ تا ۲۱ روز دوشنبه ۱۴ تیرماه در معرض فروش قرار خواهد داد .

این نمایشگاه در بافت فرهنگی تاریخی مرکزی شهر رشت، ابتدای خیابان سعدی ، جنب ساختمان خانه فرهنگ و هنر رشت برگزار و عواید حاصل از فروش این حراجی که با همکاری شهرداری رشت به پرورشگاه مژدهی اختصاص داده خواهد شد.

به گزارش ایسنا،مرکز خلاقیت و نوآوری شهر خلاق رشت  پس از ثبت شهر رشت به عنوان شهر خلاق خوراک شناسی یونسکو با هدف توسعه فعالیت های نواورانه و خلاقانه شهری و شهروندی ،  شهر هشتم اسفندماه ۹۴ افتتاح شد.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil