دوشنبه 31 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل :مریم بخشی با اشاره به اجرای برنامه های هفته المپیک در گیلان گفت:این برنامه های ورزشی برای همه رده های سنی و شرایط جسمی همچون کودکان،جوانان،میانسالان، بانوان،جانبازان و معلولین و ایثارگران و سالمندان تدارک دیده شده است که امیدواریم انگیزه ای برای ورزش کردن و سلامت عمومی جامعه باشد.

وی با دعوت از همه اقشار مردم در برنامه های ورزشی هفته المپیک در گیلان افزود:سعی کردیم این برنامه ها در اماکن تاریخی و تفریحی چون قلعه رودخان و ساحل دریا و با تدارک جوایز نفیس، هدایا و تسهیلات رایگان باشد .

سرپرست هیئت ورزش های همگانی گیلان با اشاره به اینکه برنامه های هفته المپیک در گیلان از جمعه 18 تیر آغاز می شود، گفت:براساس نامگذاری این هفته از سوی فدراسیون، دو و نرمش آقایان و بانوان در سالن یادگار امام، بازی ها و ورزش کودکان در ساحل منطقه آزاد، ورزش صبحگاهی در بوستان توحید رشت، ورزش سالمندان در پیست ورزشگاه شهید عضدی، ورزش معلولین، جانبازان و ایثارگران در مجموعه کوثر چابکسر و کوهروی خانوادگی به قلعه تاریخی قلعه رودخان از مهمترین برنامه ها در گیلان است .

بخشی همچنین از اجرای برنامه های ورزشی هفته المپیک در تمامی شهرستانها نیز خبر داد و گفت:بجز برنامه های فدراسیون، این هیئت جشنواره همگانی المپیک را نیز در رشته های ایروبیک حرفه ای آقایان، پرواز بادبادک ها، ورزش سالمندان، فریزبی و ورزش های رزمی در روز جمعه 18 تیرماه در ساحل امین آباد رشت با حضور مردم و مسافران برگزارخواهد کرد.

وی همچنین با تشکر از همکاری تمامی روسای ستادی، کمیته ها و شهرستان های هیئت همگانی اضافه کرد:در کنار این برنامه ها رشته های جدید هیئت ورزش همگانی با اجرای نمادین و برگزاری مسابقه به مردم معرفی می شود.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil