چهارشنبه 26 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل :علی پورحسن و جمعی از مدیران کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان در دیدار با محمدعلی نجفی استاندار گیلان با اشاره به اینکه 31 مرکز ثابت و یک مرکز سیار روستایی در سطح استان در حال فعالیت هستند، گفت: باتوجه به دستور استاندار گیلان مبنی بر فعال کردن 16 مرکز سیار روستایی در سطح استان، تحول اساسی در گیلان اتفاق خواهد افتاد .

وی حضور پرشور کودکان و نوجوانان در تمامی آیین‌ها و برنامه‌های مذهبی و ملی استان را یکی از ویژگی‌های بارز کانون عنوان کرد و افزود: بخش‌های علمی، ادبی، فرهنگی و هنری از عرصه‌های اصلی فعالیت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است.

پورحسن به برگزاری جشنواره‌ها و نمایشگاه‌ها در قالب‌های مختلف اشاره و خاطرنشان کرد: در همین قالب بیش از هزار کارگاه برای آموزش 70 هزار کودک و نوجوان در اوقات فراغت تابستان پیش‌بینی شده است.

وی به افتتاح 4 فروشگاه محصولات تولیدی کانون و یک مرکز فراگیر ویژه ناتوانان جسمی و حرکتی در یکسال گذشته اشاره کرد و گفت: طی چند ماه آینده 2 مرکز دیگر در رودسر و تالش نیز به بهره‌برداری خواهد رسید.

پورحسن افزود: ترویج فریضه امربه معروف به زبان کودکان ، آشنایی با سیستم‌های نانو و نیز قصه گویی با زبان گفتاری مادری (گیلکی) از نوآوری‌های شکل گرفته در کانون است.

در پایان این دیدار لوح تقدیری از سوی علیرضا حاجیان‌زاده مدیر عامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور به پاس حمایت‌های استاندار گیلان از برنامه‌ها و طرح‌های کانون گیلان به وی اهدا شد.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil