سه شنبه 25 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل :مسعود رهنما با اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب مبنی بر حضور حداکثری مردم در تعیین سرنوشت خود، اظهار کرد:حضور پرشور مردم در پای صندوق های رای پیامی آشکار به جهان و بدخواهان است که ملت ایران اسلامی همواره در گذرگاه های تاریخی رسالت خود را با شایستگی به انجام خواهد رساند.

وی با بیان اینکه حضور حداکثری مردم در انتخابات خط بطلانی بر نقشه های شوم دشمنان خواهد بود،افزود:جامعه ورزش استان گیلان با مشارکت معنادار خود به حمایت همه جانبه از آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهد پرداخت.

مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان ضمن دعوت از همه عناصر دخیل در ورزش به حضور باشکوه در رفراندوم ملی روز هفتم اسفند، یادآورشد: انتخابات نماد و بیرق حاکمیت اصول دموکراتیک در ایران اسلامی است که باید با شور و نشاطی وصف ناپذیر در آن حاضرشویم.

وی به نقش آفرینی فوق العاده نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی از جهت ایجاد همگرایی ملی و توسعه پایدار اشاره کرد و گفت: حمایت از بخش خصوصی در شتاب بخشی به ایجاد و توسعه زیرساخت های ورزشی و نیز پرورش استعدادهای ناب ورزشی از مهم ترین دستاوردهایی خواهد بود که در بلندمدت بر موفقیت های ورزش کشور از جهت ورزش همگانی و قهرمانی خواهد افزود.

رهنما حمایت و توجه به اقشار آسیب پذیر را نیز در فرایند توسعه کنونی فضاهای ورزشی بخش خصوصی حائز اهمیت دانست و تصریح کرد:با توجه به اینکه عمده قهرمانانی که در میادین بین المللی برای ایران اسلامی افتخارآفرینی می کنند از این قشر جامعه بوده؛ لذا کم توجهی به آن می تواند در تحقق اهداف ورزش قهرمانی خلل وارد کند.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil