دوشنبه 31 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل :مسعود رهنما با تبریک دهه مبارک فجر، اظهار کرد: خانه کشتی گیلان نخستین طرح عمرانی ورزشی است که در دهه فجر جاری به بهره‌برداری رسید.

وی درخصوص ساخت این سالن ورزشی،افزود: خانه کشتی گیلان توسط احمد خدابنده  لو فرد خیر ساخته شده و در اختیار ورزشکاران این رشته قرار می‌گیرد.

رهنما هزینه ساخت این سالن کشتی را یک‌میلیارد و 550 میلیون تومان توسط خیر مذکور عنوان کرد و اضافه کرد:گیلان در رشته کشتی استان مستعد است و احداث خانه کشتی جزء الزامات این رشته محسوب می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان با بیان اینکه آغاز ساخت سالن کشتی فومن از سال 85 توسط این اداره کل صورت گرفت، ادامه داد: پس از آن ساخت این خانه متوقف شد و در سال 93 با ورود خیر ورزشی « احمدخدابنده  لو» این طرح دوباره آغاز بکار کرد.

وی ظرفیت خانه کشتی گیلان را حدود 500 نفر تماشاچی عنوان کرد و یادآور شد:دو تخته تشک کشتی از طرف هیئت این رشته ورزشی به خانه اهدا شد و خانه کشتی گیلان دارای سالن غذاخوری و خوابگاه است.

رهنما با تصریح بر اینکه همزمان با افتتاح خانه کشتی فومن عملیات ساخت خانه کشتی رشت نیز آغاز شد، یادآور شد: دومین خانه کشتی گیلان در زمین اهدایی با یک‌هزار متر زیربنا در رشت ساخته می‌شود.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil