چهارشنبه 5 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل :دبیر هیات کونگ فو و هنرهای رزمی استان گیلان روز سه شنبه در این خصوص گفت : در جریان اولین دوره مسابقات کونگ فو و هنرهای رزمی قهرمانی آسیا که در استان کرمانشاه جریان داشت ، ساسان آقا قاضیانی از گیلان موفق شد مدال طلا را کسب کند .
ایوب مرادی افزود : براین اساس ، این ورزشکار شایسته گیلانی موفق شد در رشته رزمی گیلما با برتری برابر همه رقبای خود به مدال طلا و عنوان قهرمانی این دوره از رقابت ها دست یابد .
وی اظهار کرد : در اولین دوره رقابت های کونگ فو و هنرهای رزمی قهرمانی آسیا ، زبده ترین ورزشکاران رزمی کار قاره کهن در رشته های گیلما ، مایانا و دو چوب به مدت شش روز در استان کرمانشاه با هم به رقابت پرداختند .
وی ادامه داد : همچنین بهرام سلجوقی ، مرتضی بخشی زاده و رضا علی اصغری از استان گیلان نیز به عنوان داور در این دوره از رقابت ها حضور یافته بودند که خوشبختانه بهرام سلجوقی به عنوان داور نمونه رشته مایانا انتخاب شد .
دبیر هیات کونگ فو و هنرهای رزمی گیلان اضافه کرد : خوشبختانه گیلان در رشته کونگ فو و هنرهای رزمی یکی از قطب های برتر در کشور محسوب می شود و همواره ورزشکاران این استان در رقابت های داخلی و برون مرزی مقام و مدالهای گوناگونی را کسب می کنند .

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil