سه شنبه 25 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل :حجت الاسلام والمسلمین جمال یاری، مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان در نشست بصیرتی «گفتمان انقلاب اسلامی و نفوذ» که امروز در سالن اجتماعات تبلیغات اسلامی گیلان برگزار شد، با بیان اینکه شهدا در دوران دفاع مقدس فداکاری و از خودگذشتگی را به نمایش گذاشتند، اظهار کرد:شهدا و ایثارگران تاریخ بشریت را با برگ زرین ایثار و مقاومت گره زده و زرین کردند.

وی با بیان اینکه ایام دهه فجر یادآور خاطرات ارزشمند است، افزود:در این ایام صحنه های نادری از ایثار و فداکاری آن روزها در رسانه پخش می شود، اما حس  و حال آن روزها به آسانی قابل وصف نیست.

حجت الاسلام یاری با بیان اینکه امام خمینی(ره) در آن دوران به خصوص قبل از پیروزی انقلاب هیچ رسانه ای در اختیار نداشت، تاکید کرد: امام خمینی(ره) در دل ها و جان ها نفوذ کرد، به راستی حکومت بر دل ها کار انبیاء و جانشینان آنان است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه نفوذ و استمرار حضور در دل ها رمز بقای انقلاب اسلامی بوده است، گفت: انقلاب اسلامی با این امید حرکتش را ادامه داد و توانست در مقابل جنگ و توطئه های داخلی و خارجی از خود ایستادگی نشان دهد.

وی ادامه داد: ویژگی منحصربفردی که موجب تداوم و استقرار انقلاب شد، وجود ملتی بیدار، مکتبی پویا با آرمان های متعالی است که انقلاب ما را به جلو حرکت داد.

حجت  الاسلام یاری با بیان اینکه قدرت و صلابت امام خمینی(ره) لرزه بر اندام دشمن می انداخت،تاکید کرد: در جامعه امروزی وجود رهبری آگاه و دشمن شناس که ادامه انقلاب و مردم را هدایت می کند مانع اثربخشی توطئه های دشمنان شده است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه هدایت داهیانه مقام معظم رهبری عبور از تحریم های خصمانه، موفقیت در عرصه های علمی، هسته ای و جلوگیری از نفوذ دشمن را برای ما به ارمغان آورده است، گفت:مقام معظم رهبری برنامه زنده منسجم در اختیار دولتمردان، جوانان و دانشگاهیان قرار داده است.

وی با اشاره به اینکه انتخابات سرنوشت سازی را پیش رو داریم، خاطرنشان کرد: باید آگاهانه به توصیه های رهبری عمل کنیم و زمینه حضور پرشور و سرنوشت ساز مردم را فراهم نماییم.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil