چهارشنبه 2 مرداد 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل :استاندار گیلان روز دوشنبه در آیین افتتاح این پروژه ها گفت: برای اجرای این پروژه ها 135 میلیارد ریال هزینه شده است .
محمدعلی نجفی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران انقلابی بود که هویت، آزادی و استقلال طلبی را برای ما به ارمغان آورد ،افزود: فرزندان این انقلاب در بخش های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، عمرانی و نظامی به تعبیت از آرمان های اصیل انقلاب و مشی امام (ره) و هدایت های عالمانه رهبر معظم انقلاب و تدبیر دولت در جهت حل مشکلات تلاش می کنند.
وی اضافه کرد: دولت تدبیر و امید با این رویکرد توانست مشکلاتی را که طی دو دهه اخیر در بخش دیپلماسی خارجی و انرژی هسته ای وجود داشت ، حل کند به گونه ای که استفاده از انرژی هسته ای اکنون به عنوان حق مسلم ایران در مجامع جهانی به تصویب رسیده است .
استاندار گیلان با اشاره به موفقیت دولت در مذاکرات هسته ای اظهار داشت: تدبیر رئیس جمهوری و تلاش های تیم دیپلماسی کشور سبب شد تا تحریم هایی که در سالیان اخیر به اقتصاد کشور ضرر وارد می کرد، از بین برود و آنهایی که زمانی ایران را تکفیر می کردند امروز صف کشیده اند تا با ما مذاکره کنند.
نجفی با اشاره به اهمیت اجرای اقتصاد مقاومتی بیان داشت: دولت تدبیر و امید در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی از فرصت لغو تحریم ها در جهت استفاده از تکنولوژی و فناوری روز دنیا بهره خواهد گرفت.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با قدردانی از تلاش ها و زحمات کارکنان شرکت برق استان اظهار داشت: از تلاش های این عزیزان که با وجود شدت خرابی سیستم برق رسانی در برف اخیر، به سرعت توانستند مشکلات را رفع کنند، قدردانی می کنم.
نجفی عملکرد مدیریت بحران استان را موفق دانست و افزود :این عزیزان برای انجام وظایف خود ساعت و زمان نمی شناسند و همیشه پای کار هستند و جزو موفقیت های استان به شمار می روند.
استاندار گیلان شبکه توزیع برق استان را فرسوده دانست و گفت: متأسفانه در این بخش کمتر سرمایه گذاری شده است.
وی با بیان اینکه باید از فضای پس از تحریم جهت سرمایه گذاری در بخش های مختلف از جمله برق بهره مند شویم، افزود: باوجود محدودیت منابع اعتباری که بی سابقه بوده، اما براساس تدابیر دولت سال های موفقی را در حال طی کردن هستیم.
نجفی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مشکلات برخی از تعاونی های مسکن مهر گفت: شرکت های تعاونی برای انگیزه های شخصی و رفع نیازهای شخصی طرح نشده اند بلکه تنها باید به رفع مشکلات مردم بپردازند چراکه مردم این اختیارات را بر عهده شرکت های تعاونی و شوراها گذاشته اند و باید بدانیم که ازاین اختیارات چگونه در جهت خدمت به مردم استفاده کنیم.
وی افزود : امکان دارد بعضی افراد از پشت پرده به اعضای شورا جهت دهی کنند، اما درگیر آن ها نشوید و نباید از اختیارات خود برای منویات گروهی استفاده کرد.
استاندار گیلان خاطرنشان کرد : باید مشکلات را با تدبیر در جلسات محرمانه حل و فصل کرد و اختلافات را رسانه ای نکنید.
وی با بیان اینکه باید امیدوار باشیم و مردم را امیدوار کنیم، افزود: هر آنچه را که برای مردم عزیز و خانواده های معظم شهدا انجام دهیم، باز ناچیز است
نجفی با بیان اینکه در روزهایی که جامعه نیاز به شور و شوق دارد باید به فضای استان آرامش دهیم، خاطرنشان کرد: در این ایام به دلیل در پیش بودن انتخابات، عده ای ضعف هایی را که مربوط به دوره مدیریت خودشان بوده است ، بزرگ نمایی می کنند .
پروژه پست 63.20 کیلو ولت مسکن مهر رشت دارای دو دستگاه ترانس قدرت 40 مگا ولت آمپر می باشد که علاوه بر تامین برق مورد نیاز ساکنین مسکن مهر رشت، سبب خروج پست جنوب رشت از شرایط بحرانی و در نهایت موجب افزایش ضریب اطمینان شبکه فوق توزیع شهرستان رشت خواهد شد.
همچنین پروژه خط چهار و دو مداره 63 کیلوولت سیادتی - مسکن مهر رشت به طول 3.8 کیلومتر شامل سه کیلومتر خط 63 کیلوولت چهار مداره هوایی 0.8 کیلومتر خط 63 کیلوولت چهار مداره هوایی می باشد .

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil