سه شنبه 25 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل :سردار محمد عبدالله پور روز شنبه در نشست خبری با نمایندگان رسانه های گروهی گیلان با تشریح برنامه های سپاه و بسیج در استان افزود: برنامه سپاه پاسداران در گیلان با نواختن زنگ انقلاب اسلامی آغاز می شود و در طول دهه فجر برنامه ها و طرح های مختلفی اجرا و افتتاح خواهند شد.
وی مراسم نمادین ورود حضرت امام(ره) از فرودگاه تا مزار شهدا به همراه رژه موتور سواران و تاکسیرانان، گلباران مزار شهدای رشت ، برگزاری مراسم کارگاه شعر انقلاب و اختتامیه جشنواره استانی دو سالانه شعر بسیج و برگزاری نشست های بصیرتی با موضوع تبیین گفتمان ولایت در انتخابات را از جمله این برنامه ها عنوان کرد.
وی همچنین، افتتاح طرح های اقتصادی مقاومتی، نشست شورای عالی بسیج کشاورزی استان با محوریت گفتمان انقلاب اسلامی، نشست سراسری اعضای حلقه صالحین بسیج مهندسین صنعت با موضوع انقلاب اسلامی، گفتمان اندیشه های امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری ، گلباران مزار شهداء، افتتاح طرح های اقتصاد مقاومتی ،برگزاری سه کارگاه GIS ، ژئوتکنیک و توسعه پایدار را از دیگر برنامه های ای نهاد در دهه مبارک فجر بر شمرد.
فرمانده سپاه قدس گیلان برگزاری یادواره 2200شهید شهرستان رشت را از برنامه های شاخص لشکر قدس گیلان در دهه فجر امسال ذکر کرد.
وی در ادامه هدف اقتصاد مقاومتی را حمایت از تولید و اشتغالزایی دانست و اظهار داشت: در طرح های اقتصادی مقاومتی از کارگاه های کوچک نظیر پرورش ماهی ، ماکیان و گیاهان دارویی حمایت می شود و دهها طرح در این باره افتتاح می شود.
وی یادآور شد: همچنین در سی و هفتمین دهه فجر انقلاب 10 سوله ورزشی به منظور توسعه ورزش جوانان به ارزش اقتصادی پنج میلیارد و 500میلیون ریال از محل اعتبارات سپاه و بخش زیادی از این طرح ها نیز با کمک های مردمی در گیلان افتتاح و به بهره برداری می رسند.
وی اعتبارات سازمان بسیج اقتصادی استان گیلان را طی سالجاری در اجرای طرح های عمرانی را290میلیارد ریال ذکر کرد و گفت: تاکنون 220میلیارد ریال آن جذب شده است.
سردار عبدالله پور گفت: 22قشر و صنف در مجموعه سازمان بسیج در گیلان سازماندهی شده اند و محدودیتی در جذب نیروهای بسیجی وجود ندارد و هرکسی بخواهد می توانند در قالب بسیج محله ها فعالیت کنند.
وی با گرامیداشت یاد و خاطره فجر آفرینان انقلاب اسلامی تصریح کرد: گفتمان غالب ستیز با سلطه را از اهداف انقلاب اسلامی بود که توسط امام خمینی (ره ) بنیانگذاری شد و تا زمانی که نظام سلطه و استکباری وجود دارد این مبارزه نیز ادامه خواهد داشت.
12تا 22بهمن دهه مبارک فجر نامگذاری شده است.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil