یکشنبه 26 خرداد 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل :نقی هدایتی،رئیس هیات کشتی استان گیلان گفت:رقابت های کشتی آزاد قهرمانی نوجوانان کشور از امروز، 7 بهمن در تهران آغاز می شود و گیلان نیز با 12 کشتی گیر در این دوره از رقابت ها حضور خواهد یافت.

وی افزود:بر این اساس،امیرحسین عبدزاده در وزن 46 کیلوگرم، محمد شیرزاد و رامین محسنی پور در وزن 54 کیلوگرم، عارف ابراهیم زاده و علی جامع در وزن 58 کیلوگرم، سهیل پرسته و مجید دوستعلی در وزن 63 کیلوگرم اعضای تیم کشتی آزاد نوجوانان گیلان را در رقابت های قهرمانی کشور تشکیل می دهند.

هدایتی تصریح کرد:همچنین پوریا افشار و علیرضا یوسفی در وزن 76 کیلوگرم،مهدی مودب منش در وزن 85 کیلوگرم، علی رهبری و علی شهبازی نیز در وزن 100 کیلوگرم دیگر اعضای تیم کشتی آزاد نوجوانان گیلان را در رقابت های قهرمانی کشور تشکیل می دهند.

رئیس هیات کشتی گیلان ادامه داد: مهدی صارمی و محمد صابر نیز به عنوان مربی و علی فراهانی به عنوان سرپرست، تیم کشتی آزاد نوجوانان این استان را در مسابقات قهرمانی کشور همراهی خواهند کرد.

وی در ادامه بیان کرد: امیدواریم که کشتی گیران نوجوان گیلانی در رقابت های کشتی آزاد قهرمانی نوجوانان کشور بدرخشند و بتوانند مدال های رنگارنگی را از این دوره از مسابقات کسب کنند.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil