دوشنبه 31 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل :رئیس هیات کشتی استان گیلان عصر پنجشنبه در این خصوص گفت : در جریان رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جوانان کشور که در تهران جریان داشت ، معین شفقی از گیلان عنوان نایب قهرمانی و مدال نقره را کسب کرد .
نقی هدایتی افزود : بر این اساس ، این کشتی گیر شایسته گیلانی که در وزن 84 کیلوگرم حضور یافت ، موفق شد با برتری برابر رقبای خود و تنها یک شکست در دیدار نهایی ، پس از کشتی گیری از مازندران در مکان دوم این وزن قرار گیرد و مدال نقره این دوره از مسابقات را بر گردن بیاویزد .
وی اظهار کرد : همچنین زمان تقی زاده دیگر کشتی گیر گیلانی حاضر در این دوره از رقابت ها بود که در وزن 74 کیلوگرم به میدان رفت و در نهایت توانست عنوان پنجم کشور را به خود اختصاص دهد .
رئیس هیات کشتی گیلان ادامه داد : در رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جوانان کشور ، 327 کشتی گیر از استان های مختلف کشور حضور داشتند که در قالب 31 تیم در استان تهران با هم به رقابت پرداختند .
وی بیان کرد : خوشبختانه کشتی گیران گیلانی طی چند سال اخیر و در رقابت های مختلف و در رده های سنی مختلف حضور یافته و توانسته اند مدال های رنگارنگ و مقام های مختلفی را به خود اختصاص دهند .

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil