یکشنبه 26 خرداد 1398

با گذشت حدود دو ماه از پایان دوره ریاست هیات ژیمناستیک گیلان و ضرورت انتخاب سرپرست برای این هیات ، زمزمه های درون سازمانی مبنی براینکه مسعود رهنما امپراتور ورزش گیلان از عملکرد این هیات ناراضی است به گوش می رسد.

حال با توجه به اینکه در 25 مرداد ماه انتخابات ژیمناستیک برگزار خواهد شد ، باید دید که آیا مدیر کل همچنان از رییس هیات که همکار اداری نیز هست حمایت می کند یا روند توسعه ورزش را بر مناسبات خاص ترجیح می دهد .

شواهد نشان از آن دارد که رهنما در یکسال گذشته قلم قرمز بر روی نام های بزرگی چون بردبار ریاست 30 ساله هیات بوکس گیلان که افتخارات خوبی هم کسب کرده بود کشیده و لذا این چنین می نماید که وی بدنبال جاری کردن روح تازه ای در رشته های ورزشی ژیمناستیک است .

لذا اگر در انتخابات آتی نیزمدیر کل از همکار قدیمی خود رییس هیات ژیمناستیک تبری جست و فرد دیگری را منصب داد دور از انتظار نخواهد بود.

ژیمناستیک گیلان در 4سال گذشته با مدیریت کیانوش سقراطی از کارکنان اداره کل ورزش و جوانان اداره می شده ودر صورت تغییر وی احتمال تحول بنیادین در این رشته ورزشی وجود دارد .

ناگفته نماند که سقراطی در دو ماه گذشته برغم اینکه مسئولیتی در هیات ندارد در کنار عزل و نصب های متعدد در مراسم های مختلف ورزشی نیزبه اهدا جوایز می پردازد .

شاید این هم شکلی جدیدی از مدیریت پسامدرن باشد که برخی ها تاب و توان دوری چند ماه از هیات را نداشته و با اطمینان برای دوره بعد خود تدبیرو تبلیغ می کنند .

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil