شنبه 10 اسفند 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل :در این دوره از رقابت ها، تیم های منتخب رشته های تفنگ و تپانچه گیلان و قزوین در سالن تیراندازی سردارجنگل شهر رشت با هم به رقابت پرداختند.

محمد صادق زارع گفت: این مسابقات به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم با هماهنگی هیأت های تیراندازی استان های گیلان و قزوین در دو مرحله مقدماتی و فینال جهت بالابردن توانایی های تکنیکی و تاکتیکی بازیکنان منتخب دو استان و به منظور افزایش آمادگی این تیراندازان برگزار شد.

مدیر اجرایی هیأت تیراندازی گیلان هماهنگی و اجرای مناسب کمیته های برگزاری و داوران و همچنین حضور بازیکنان ملی پوش دو تیم، مخصوصاً حضور ابراهیم برخورداری تیرانداز المپیکی رشته تپانچه کشور را موجب افزایش سطح کیفی این مسابقات دانسته و عنوان کرد: برگزاری این مسابقات علی رغم برخورداری از ویژگی های فنی و تکنیکی لازم موجب افزایش روحیه و نشاط در ورزشکاران رشته تیراندازی می شود.

گفتنی است پس از برگزاری فینال و در رده بندی انفرادی، در رشته تپانچه ابراهیم رحیمی سنگری از گیلان به مقام اول دست یافت و ابراهیم برخورداری و مجید نظامی هر دو از قزوین به ترتیب مقام های دوم و سوم این مسابقات را از آن خود کردند.

در رشته تفنگ نیز مجید کرمی از قزوین اول شد و علیرضا حیاطی از قزوین و شاهین محمدی نژاد از گیلان به ترتیب دوم و سوم شدند.

در پایان با حضور باب الله زارع رئیس هیأت تیراندازی گیلان، به نفرات برتر این مسابقات حکم قهرمانی و جوایزی به رسم یادبود اهداء شد.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil