چهارشنبه 5 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل :دکتر خادم در دیدار با حوزه کارشناسی معاونت امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان از ضرورت سازمان دهی دستگاههای اجرایی در ایجاد ومشارکت جوانان در فعالیت های اجتماعی گفت و افزود :مدیران شهرستان ها می توانندنقش بسیار ارزنده ای درتقویت روحیه و ایجاد انگیزه بین جوانان ایفاء کنند .

وی ازایجاد خانه سمن در سطح کشور بعنوان یک ویژگی منحصر بفرد برای ساماندهی فعالیت های امور جوانان یاد کرد و گفت :برگزاری منظم جلسات ستاد ساماندهی در سطح استان و نیز فراهم آوردن تسهیلات لازم برای افزایش مشارکت جوانان از اهداف تأسیس سازمان های مردم نهاد می باشد .

این مقام عالی وزارت واگذاری امور جوانان به سازمان های مردم نهاد رالازمه بالارفتن سطح اعتماد به نفس و انگیزش آنان ذکر کردو افزود :جوانان باانجام کارهای جمع گرایانه ضمن اینکه به تقویت شخصیت اجتماعی خود توجه خواهند کرد ، به دولت و نظام هم در کاهش تصدی گری کمک می کنند.

مسعود رهنما مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان گفت: فلسفه تأسیس سازمان های مردم نهاد کمک به دولت در پیشبرد اهداف و نهادینه کردن شاخصه های فرهنگی در جامعه خواهد بود .

وی افزود:سمن ها بواقع با همکاری اداره کل ورزش و جوانان در ایده پردازی و شکوفا کردن داشته های ذهنی خود در قالب گروههای سازمان یافته تلاش خواهند کرد .

هاشم اسماعیلی  معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان با اشاره به اینکه 9کمیته تخصصی در ستادساماندهی امور جوانان به جمع بندی و ارائه گزارش های مستمر می پردازند، افزود:با 47سمن  ارتباط سازنده ای داریم که ایجاد یک سمن سرا توسط شهرداری رشت می تواند این فعالیت ها را تقویت نماید .

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil